dpd logo

Visas prekes Jums pristatys mūsų patikimas ir pirmaujantis Lietuvoje partneris UAB „DPD Lietuva“. Tai viena didžiausių įmonių Europoje kuri pasižymi savo profesionaliais darbuotojais ir požiūriu į klientą.

Visos siuntos Jums bus pristatomos Jūsų užsakyme nurodytu adresu visoje Lietuvoje.

Įprastas pristatymo terminas yra 1-3 darbo dienos, tačiau tiksliai pristatymo terminą galite pasitikrinti prie kiekvienos pasirinktos padangos.

Pristatymo informacija : didžiausiuose Lietuvos miestuose įprastas pristatymo laikas yra 8:00 – 22:00 val. darbo dienomis. Mažesniuose miestuose ir jų rajonuose įprastas pristatymo laikas yra 8:00 – 16:00 val. darbo dienomis. Kad galėtumėte planuoti savo brangų laiką, vakare prieš prekės pristatymą gausite sms žinutę ar žinutę į VIBER programėlę (jeigu tokią naudojate) su siuntos numeriu ir interneto nuorodą (paspaudus nuorodą galėsite matyti visą informacija susijusia su savo siunta). Pristatymo dieną ryte gausite sms žinutę ar VIBER žinutę kurioje bus nurodytas preliminarus kurjerio atvykimo laikas ( 1 val. intervale).

Turėkite pasiruošę asmens dokumentą (asmens tapatybės kortelę, vairutojo pažymėjimą ar pasą), kadangi kurjeris gali paprašyti pateikti, kad įsitikintu pirkėjo duomenimis.

SVARBU : visoje Lietuvoje pristatymas nemokamas, tačiau pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja 20 EUR.

Gavus prekę, būtinai patikrinkite ar pakuotė nėra pažeista. Pastebėjus pakuotės pažeidimus, informuokite Jums prekę pristačiusiam kurjeriui ir paprašykite, kad Jums pateiktų pakuotės pažeidimo aktą, kurį Jūs turėsite supildyti. Jeigu pakuotės pažeidimu nematote, pasirašykite kurjeriui siuntos dokumentus.