Protektorius.lt patikimas ir geras partneris renkantis automobilio padangas internete. Pasirinkti tinkamas visų sezonų padangas visada padės mūsų patyrę konsultantai tiek telefonu ar elektroniniu paštu. Mūsų saugi svetainė veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę tam, kad galėtumėte bet kuriuo metu rasti ir įsigyti padangas iš mūsų itin plataus asortimento. Šioje parduotuvėje rasite žinomiausių padangų gamintojų padangas t.y Continental, Bridgestone, Michelin ir kitų. Visada galite būti tikri, kad gausite kokybiškas ir Jūsų automobiliui tinkamas vasarines, žiemines ir universalias padangas. Didelis prekių pasirinkimas gali kelti keblumų, tačiau visada galite pasinaudoti mūsų paieškos sistema kuri leidžia efektyviai filtruoti prekių asortimentą pagal gamintoją, padangų dydi, kaina ar sezoniškumą.

Vertiname tik ilgalaikę partnerystę su patikimais, pasaulyje puikiai žinomais ir pripažintais gamintojais. Todėl šiai dienai atstovaujame tik prekės ženklams, garantuojantiems aukščiausią produktų kokybę.

2684 LAIMINGŲ KLIENTŲ
8052 PARDUOTŲ PADANGŲ
14508 UNIVERSALIŲ PADANGŲ
13584 VASARINIŲ PADANGŲ
13547 ŽIEMINIŲ PADANGŲ
41589 PADANGŲ IŠ VISO

Mūsų misija – saugus ir laimingas klientas.

Mūsų vizija – tapti didžiausia internetine padangų parduotuve Europoje. Tam, kad jais tapti mes būsime inovatyvus, patikimi ir stabilūs, išskirtiniai paslaugų kokybe.

Mūsų vertybės. Svarbiausia mūsų vertybė profesionalumas, mums tai reiškia dirbti kokybiškai ir efektyviai. Kokybė, kurią užtikriname nuolat tobulindami savo profesines žinias. Novatoriškumas – esame dinamiški ir visada pasiruošę pokyčiams kuriant naujus sprendimus.